Link partners (7.x-1.22) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Links
bg: Връзки

en: Length
bg: Времетраене

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Summary or trimmed
bg: Резюме или съкратен текст
