Link partners (7.x-1.22) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Links
es: Enlaces

en: Length
es: Longitud

en: Configuration
es: Configuración

en: Context
es: Contexto

en: Summary or trimmed
es: Resumen o recortado
