Link partners (7.x-1.22) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Length
gl: Lonxitude

en: Configuration
gl: Configuración

en: Context
gl: Contexto

en: Summary or trimmed
gl: Resumo ou recortado
