Link partners (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Links
lv: Saites

en: Length
lv: Garums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Context
lv: Konteksts

en: Summary or trimmed
lv: Kopsavilkums vai apgriezts
