Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Disabled
be: Выключана

en: Settings
be: Налады

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: URL
be: Спасылка

en: Error
be: Памылка

en: Error handling
be: Апрацоўка памылак

en: Set @type %title to unpublished.
be: Размясціце @type %title у неапублікаваныя.

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
be: @module (<span class="admin-disabled">адключаны</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
be: @module (<span class="admin-enabled">уключаны</span>)

en: filter
be: фільтр

en: HTTP request status
be: Стан запыту HTTP

en: Fails
be: Збоі

en: Missing text format: %format.
be: Тэкставы фармат, які адсутнічае:  %format.
