Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Set @type %title to unpublished.
bo: @type %title་ཁྱབ་སྤེལ་མ་བྱས་པ་ལ་སྒྲིག་པ།

en: Depends on: !dependencies
bo: རེ་ཞུ།： !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
bo: @module (<span class="admin-disabled">ནུས་མེད་བཟོས་ཟིན</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
bo: @module (<span class="admin-enabled">ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཟིན</span>)

en: filter
bo: འཚག་རྒྱག་བྱེད

en: HTTP request status
bo: HTTP རེ་ཞུའི་གནས་སྟངས

en: Fails
bo: ལེགས་འགྲུབ་མ་ཐུབཔ

en: Missing text format: %format.
bo: ཚང་མེད་པའི་ཡི་གེའི་རྣམ་བཞག %format
