Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Operations
ca: Operacions

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Response
ca: Resposta

en: Settings
ca: Paràmetres

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Set @type %title to unpublished.
ca: Estableix @type %title a no publicat.

en: Depends on: !dependencies
ca: Depèn de: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ca: @module (<span class="admin-disabled">desactivat</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ca: @module (<span class="admin-enabled">activat</span>)

en: Maintenance
ca: Manteniment

en: filter
ca: filtre

en: HTTP request status
ca: Estat de la sol·licitud HTTP

en: Fails
ca: Falla

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
ca: El sistema o la configuració de xarxa no permeten que Drupal accedeixi a les pàgines web, resultant-ne una funcionalitat reduïda. Això es pot deure a la configuració del servidor web o bé del PHP, i s'hauria de resoldre per tal de descarregar-se informació sobre les actualitzacions disponibles, recollir els canals agregats, firmar via OpenID, o utilitzar altres serveis depenents de la xarxa.

en: Check settings
ca: Paràmetres de comprovació

en: Comment: @title
ca: Comentari: @title

en: Block: @title
ca: Bloc: @title

en: One node has been scanned. | @count nodes have been scanned.
ca[0]: S'ha escanejat un node.
ca[1]: S'han escanejat @count nodes.

en: One comment has been scanned. | @count comments have been scanned.
ca[0]: S'ha escanejat un comentari.
ca[1]: S'han escanejat @count comentaris.

en: One block has been scanned. | @count blocks have been scanned.
ca[0]: S'ha escanejat un bloc.
ca[1]: S'han escanejat @count blocs.

en: Missing text format: %format.
ca: Falta el format de text: %format.
