Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Set @type %title to unpublished.
el: Ορισμός του τύπου @type με τίτλο %title να μη δημοσιεύεται.

en: Depends on: !dependencies
el: Εξαρτάται από: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
el: @module (<span class="admin-disabled">απενεργοποιημένο</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
el: @module (<span class="admin-enabled">ενεργοποιημένο</span>)

en: filter
el: φίλτρο

en: HTTP request status
el: Αναφορά αίτησης HTTP

en: Fails
el: Αποτυχαίνει

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
el: Το σύστημα ή η δικτυακή ρυθμίσεις σας δεν επιτρέπει στο Drupal την πρόσβαση σε δικτυακές σελίδες, καταλήγοντας σε μειωμένη λειτουργικότητα. Κάποιες πιθανές αιτίες μπορεί να βρίσκονται στις ρυθμίσεις του διακομιστή φιλοξενίας ιστοσελίδων ή της PHP και θα πρέπει να επιλυθούν ώστε να γίνεται λήψη πληροφοριών για διαθέσιμες ενημερώσεις, προσκόμιση ροών συλλέκτη δεδομένων, είσοδος μέσω OpenID, ή χρήση άλλων υπηρεσιών που βασίζονται στο δίκτυο.

en: Missing text format: %format.
el: Λείπει ο μορφότυπος κειμένου: %format.
