Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Operations
eo: Operacioj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Error
eo: Eraro

en: Set @type %title to unpublished.
eo: Agordu @type %title al malpublikigita.

en: Depends on: !dependencies
eo: Dependas de: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
eo: @module (<span class="admin-disabled">malŝaltita</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
eo: @module (<span class="admin-enabled">ŝaltita</span>)

en: filter
eo: filtro

en: HTTP request status
eo: HTTP peta stato

en: Fails
eo: Malsukcesoj

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
eo: Via sistema aŭ reta agordado ne permesas al Drupalo aliri retpaĝojn,rezultante en reduktita funkciado. Tio povas esti pro la agordado de viaretservilo aŭ agordado de PHP, kaj devas esti solvita por elŝuti informojnpri disponeblaj ĝisdatigoj, venigi novaĵ-kolektilajn fluojn, ensaluti perOpenID, aŭ uzi aliajn ret-dependajn servojn.
