Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Operations
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Settings
et: Seaded

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Preview
et: Eelvaade

en: Error
et: Viga

en: Set @type %title to unpublished.
et: Määra @type %title mitteavalikustatuks.

en: Depends on: !dependencies
et: Sõltub moodulitest: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
et: @module (<span class="admin-disabled">väljas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
et: @module (<span class="admin-enabled">aktiveeritud</span>)

en: HTTP request status
et: HTTP päringu olek

en: Fails
et: Ebaõnnestumisi

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
et: Teie süsteemi või võrgu seaded ei luba Drupalil ligi pääseda välistele veebilehtedele, mistõttu on hetkel Drupali funktsionaalsus piiratud. See võib olla põhjustatud veebiserveri seadetest või PHP seadetest ja tuleks lahendada, et saada infot saadaolevate uuenduste kohta, alla laadida uudisteagregaatori vooge, logida sisse OpenID abil või kasutada mõnda muud veebiühendusest sõltuvat teenust.

en: Edit link settings
et: Muuda lingi seadeid

en: Check settings
et: Kontrolli seadeid

en: Missing text format: %format.
et: Puuduv tekstiformaat: %format.
