Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Response
fi: Vastaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Error
fi: Virhe

en: Create redirection
fi: Luo uudelleenohjaus

en: Link checker
fi: Linkkien tarkistus

en: Set @type %title to unpublished.
fi: Peruttiin julkaisu: @type %title.

en: Depends on: !dependencies
fi: Riippuu näistä: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
fi: @module (<span class="admin-disabled">pois käytöstä</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
fi: @module (<span class="admin-enabled">päällä</span>)

en: filter
fi: suodatin

en: HTTP request status
fi: HTTP-pyynnön tila

en: Fails
fi: Epäonnistumiset

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
fi: Palvelimen tai verkon asetukset estävät Drupalia ottamasta yhteyttä muihin web-sivuihin. Ongelma voi johtua web-palvelinohjelmiston tai PHP:n asetuksista, ja se tulisi korjata. Seuraavat toiminnot eivät nyt toimi: Päivitysten seuranta, uutisten kerääminen, OpenID-sisäänkirjautuminen ja muut verkosta riippuvaiset toiminnot.

en: Broken links
fi: Rikkinäiset linkit

en: Shows a list of broken links in content.
fi: Näyttää listan rikkinäisistä linkeistä sisällössä.

en: Edit link settings
fi: Muokkaa linkin asetuksia

en: Check settings
fi: Tarkista setukset

en: Edit node @node
fi: Muokkaa solmua @node

en: No broken links have been found.
fi: Rikkinäisiä linkkejä ei ole löydetty.

en: There is 1 unchecked link of about @links_all links in the database. Please be patient until all links have been checked via cron. | There are @count unchecked links of about @links_all links in the database. Please be patient until all links have been checked via cron.
fi[0]: Yksi kaikkiaan @links_all_links tietokannassa olevasta linkistä on tarkistamatta. Odota kunnes kaikki linkit on tarkistettu cron-ajossa.
fi[1]: @count kaikkiaan @links_all_links tietokannassa olevasta linkistä on tarkistamatta. Odota kunnes kaikki linkit on tarkistettu cron-ajossa.

en: Missing text format: %format.
fi: Puuttuva tekstimuoto: %format.
