Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Operations
gl: Operacións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Settings
gl: Axustes

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Preview
gl: Vista previa

en: Error
gl: Erro

en: Error handling
gl: Erro de xestión

en: Set @type %title to unpublished.
gl: Establecer @type %title como non publicado.

en: Depends on: !dependencies
gl: Depende de: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
gl: @module (<span class="admin-disabled">desactivado</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
gl: @module (<span class="admin-enabled">activado</span>)

en: filter
gl: filtro

en: HTTP request status
gl: Estado da petición HTTP

en: Fails
gl: Fallos

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
gl: O seu sistema ou a configuración da rede non lle permite a Drupal acceder a páxinas web, dando lugar a unha funcionalidade reducida. Isto podería deberse á configuración do seu servidor web ou á configuración de PHP, e debe ser resolto para poder descargar información sobre as actualizacións dispoñíbeis, ir buscar fontes de novas para agregar, acceder ao través de OpenID, ou utilizar outros servizos dependentes da rede.

en: Missing text format: %format.
gl: Falta o formato de texto: %format.
