Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Error
gu: ભુલ
