Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Reset to defaults
hi: दोबारा से डीफॉल्ट में स्थापित करें।

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Response
hi: उत्तर

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: URL
hi: यूआरएल

en: Error
hi: त्रुटि

en: Set @type %title to unpublished.
hi: @type %title को अप्रकाशित कर दिया गया है.

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
hi: @module (<span class="admin-disabled">अक्षम</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
hi: @module (<span class="admin-enabled">सक्षम</span>)

en: filter
hi: निस्पंदन

en: Missing text format: %format.
hi: गुम टेक्स्ट प्रारूप:%format.
