Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Error
kk: Қате

en: Set @type %title to unpublished.
kk: %title @type жарияланбайтындай орнату.

en: Depends on: !dependencies
kk: Тәуелді: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">сөндірулі</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">қосулы</span>)

en: HTTP request status
kk: HTTP сұранымның мәртебесі

en: Fails
kk: Сәтсіздің

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
kk: Сіздің жүйелік немесе желілік конфигурациясыңыз Друпалға веб-парақтарды қарауға мүмкіндік бермей отыр. Бұл PHP-нің баптамасы дұрыс болмауынан болуы мүмкін. Бұл бар жаңартулар туралы ақпаратты алу үшін, RSS-баулар жаңалықтарын, OpenID арқылы кіру мен басқа желілік сервистерді қолдану үшін қажет.
