Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Error
km: កំហុស

en: Set @type %title to unpublished.
km: កំណត់ @type %title ទៅជា​មិន​បាន​ផ្សាយ។

en: Depends on: !dependencies
km: អាស្រ័យ​លើ ៖ !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
km: @module (<span class="admin-disabled">បាន​បិទ</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
km: @module (<span class="admin-enabled">បាន​បើក</span>)

en: filter
km: តម្រង

en: HTTP request status
km: ស្ថានភាព​សំណើ HTTP

en: Fails
km: បរាជ័យ

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្រព័ន្ធ ឬ​បណ្ដាញ​​របស់​អ្នក​​មិន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ Drupal ចូល​ដំណើរការ​ទំព័រ​តំបន់​បណ្តាញ ដែល​លទ្ធផល​ក្នុងការ​កាត់​បន្ថយ​មុខងារ ។ នេះ​អាច​ដោយសារ​តែ​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ម៉ាស៊ីន​​បម្រើ​តំបន់​បណ្តាញ​របស់​អ្នក ឬ​ការកំណត់​ PHP ហើយ​គួរ​តែ​ត្រូវ​​ដោះស្រាយ​ឡើងវិញ​ដើម្បី​ទាញយក​ព័ត៌មាន​អំពី​ភាព​ទាន់​សម័យ​ដែល​មាន ប្រមូល​យក​មតិព័ត៌មាន​សរុប ចូល​តាម​រយៈ​លេខសម្គាល់​ចំហ ឬ​ប្រើសេវា​ភាព​អាស្រ័យ​បណ្តាញ​ផ្សេង​ទៀត ។

en: Missing text format: %format.
km: បាត់​ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ ៖ %format ។
