Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Operations
pl: Operacje

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Settings
pl: Ustawienia

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Preview
pl: Podgląd

en: Error
pl: Błąd

en: Error handling
pl: Obsługa błędów

en: Set @type %title to unpublished.
pl: Wstrzymano publikację wpisu %title (@type).

en: Depends on: !dependencies
pl: Jest zależny od: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-disabled">wyłączony</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-enabled">włączony</span>)

en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: filter
pl: filtr

en: HTTP request status
pl: Status zapytań HTTP

en: Fails
pl: Niepowodzenie

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
pl: Konfiguracja systemu bądź sieci uniemożliwia Drupalowi dostępu do stron internetowych, powodując ograniczenie jego funkcjonalności. Przyczyna może leżeć w konfiguracji serwera internetowego lub PHP. Powinno się ją zmienić, jeśli działać mają powiadomienia o wydaniu aktualizacji, pobieranie wiadomości z kanałów informacyjnych, logowanie się za pomocą identyfikatora OpenID czy inne usługi sieciowe.

en: Check settings
pl: Ustawienia kontroli

en: Missing text format: %format.
pl: Brak formatu tekstu: %format.
