Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Operations
sk: Operácie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Settings
sk: Nastavenia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Preview
sk: Náhľad

en: Error
sk: Chyba

en: Set @type %title to unpublished.
sk: Zaradiť @type %title medzi nezverejnené.

en: Depends on: !dependencies
sk: Závisí na: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-disabled">zakázaný</SPAN>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-enabled">povolený</SPAN>)

en: Maintenance
sk: Údržba

en: HTTP request status
sk: Stav HTTP požiadavky

en: Fails
sk: Zlyhalo

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
sk: Váš systém alebo sieťové nastavenie neumožňuje Drupalu prístup k webovým stránkam a výsledkom je jeho obmedzená funkčnosť. To môže byť spôsobené nastavením webového serveru alebo nastavením PHP. Obmedzenie sa prejaví v informáciách o dostupných aktualizáciách, čítačke správ, prihlasovaní cez OpenID alebo použitím služieb závislých na sieti.

en: Missing text format: %format.
sk: Chýbajúci textový formát: %format.
