Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Operations
sl: Operacije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Preview
sl: Predogled

en: Error
sl: Napaka
