Link checker (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Operations
tr: İşlemler

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Response
tr: Yanıt

en: Settings
tr: Ayarlar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Error
tr: Hata

en: Set @type %title to unpublished.
tr: @type türündeki %title gönderisini yayından al.

en: Depends on: !dependencies
tr: Gerekenler: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
tr: @module (<span class="admin-disabled">devre dışı</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
tr: @module (<span class="admin-enabled">etkin</span>)

en: filter
tr: süzgeç

en: HTTP request status
tr: HTTP istek durumu

en: Fails
tr: Hatalar

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
tr: Sistem ya da ağ yapılandırmanız Drupal'in web sayfalarına erişmesine izin vermeyerek, fonksiyonelliğini azaltıyor. Bu durumun sebebi sunucu yapılandırmanız ya da PHP ayarlarınız olabilir. Mevcut güncellemeleri öğrenmek, toplayıcı beslemelerini alabilmek, OpenID ile giriş sistemini kullanabilmek ve diğer ağ hizmetlerinden yararlanabilmek için bu sorunun giderilmesi gerekmektedir.

en: Check settings
tr: Ayarları kontrol edin

en: Missing text format: %format.
tr: Eksik metin biçimi: %format.
