Link checker (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Reset to defaults
is: Tómstilla til standard

en: Operations
is: Atgerðir

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Settings
is: Setingar

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Error
is: Feilur

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
is: @module (<span class="admin-disabled">óvirkjað</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
is: @module (<span class="admin-enabled">virkjað</span>)

en: Drupal core
is: Drupal kjarna
