Link checker (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Error
nn: Feil

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nn: @module (<span class="admin-disabled">deaktivert</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
nn: @module (<span class="admin-enabled">aktivert</span>)

en: Requires: !module-list
nn: Krevjer: !module-list
