Link checker (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Reset to defaults
or: ଡିଫଲ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ଗୁଡିକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି
