Link checker (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Error
bn: ত্রুটি
