Link checker (7.x-1.1) - en to rm translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
rm: configuraziun arcunar

en: Operations
rm: acziuns

en: Disabled
rm: deactivar

en: Preview
rm: preschentaziun

en: Error
rm: vizi
