Link checker (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Set @type %title to unpublished.
th: เลิกตีพิมพ์ @type %title แล้ว

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
th: @module (<span class="admin-disabled">ปิดการใช้งานแล้ว</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
th: @module (<span class="admin-enabled">เปิดใช้งานแล้ว</span>)

en: filter
th: ตัวกรอง

en: Requires: !module-list
th: ต้องการ: !module-list
