Link checker (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Operations
cs: Operace

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Response
cs: Odpověď

en: Settings
cs: Nastavení

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Preview
cs: Náhled

en: n/a
cs: není

en: Error
cs: Chyba

en: Set @type %title to unpublished.
cs: Schovat příspěvek %title (@type).

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-disabled">zakázán</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-enabled">povolen</span>)

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: filter
cs: filtr

en: MySQL database
cs: MySQL databáze

en: Check settings
cs: Nastavení kontroly

en: Requires: !module-list
cs: Vyžaduje: !module-list

en: Missing text format: %format.
cs: Chybějící formát textu: %format.
