Link checker (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Operations
hr: Operacije

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Preview
hr: Pregled

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Error
hr: Greška

en: Set @type %title to unpublished.
hr: Prekini objavu @type %title.

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
hr: @module (<span class="admin-disabled">onemogućen</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
hr: @module (<span class="admin-enabled">omogućen</span>)

en: Drupal core
hr: Drupal jezgra

en: filter
hr: pročisti

en: MySQL database
hr: MySQL baza podataka

en: Requires: !module-list
hr: Ovisno o: !module-list

en: Missing text format: %format.
hr: Nedostaje oblik unosa: %format.
