Link checker (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Operations
jv: Operasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Settings
jv: Sétingan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Error
jv: Salah

en: Set @type %title to unpublished.
jv: Setèl @type %title dadi ora dipacak.

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
jv: @module (<span class="admin-disabled">mati</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
jv: @module (<span class="admin-enabled">urip</span>)

en: Drupal core
jv: Inti Drupal

en: Requires: !module-list
jv: Mbutuhaké: !module-list

en: Missing text format: %format.
jv: Kelangan format teks: %format.
