Link checker (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Operations
sr: Операције

en: Disabled
sr: Искључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: n/a
sr: нема

en: Error
sr: Грешка

en: MySQL database
sr: MySQL база података
