Link checker (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Operations
uk: Операції

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Response
uk: Відповідь

en: Settings
uk: Налаштування

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: n/a
uk: н/д

en: Error
uk: Помилка

en: Create redirection
uk: Створити перенаправлення

en: Error handling
uk: Управління помилками

en: Set @type %title to unpublished.
uk: Установити @type %title як неопубліковане.

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-disabled">вимкнено</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-enabled">увімкнено</span>)

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: Maintenance
uk: Обслуговування

en: filter
uk: фільтр

en: MySQL database
uk: База даних MySQL

en: access broken links report
uk: доступ до звіту про пошкоджені посилання

en: access own broken links report
uk: доступ до звіту про власні пошкоджені посилання

en: Check settings
uk: Перевірте параметри

en: Requires: !module-list
uk: Вимагає: !module-list

en: Missing text format: %format.
uk: Відсутній текстовий формат: %format.
