Link checker (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Operations
ast: Operaciones

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Settings
ast: Preferencies

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Preview
ast: Entever

en: n/a
ast: n/d

en: Error
ast: Fallu

en: MySQL database
ast: Base de datos MySQL
