Link checker (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Operations
bs: Operacije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Settings
bs: Postavke

en: Preview
bs: Pregled

en: Error
bs: Greška

en: Set @type %title to unpublished.
bs: Podesi @type %title da nije objavljen.

en: MySQL database
bs: MySQL baza podataka
