Link checker (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Response
eu: Erantzun

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Preview
eu: Aurrebista

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Error
eu: Errorea

en: Set @type %title to unpublished.
eu: %title %type argitatik kendu

en: Drupal core
eu: Drupal funtsezkoa

en: MySQL database
eu: MySQL datu-basea
