Link checker (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: MySQL database
kn: ಮೈ ಎಸ್ ಕ್ಯು ಎಲ್  ಡಾಟಾಬೇಸ್
