Link checker (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Operations
lv: Darbības

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Response
lv: Atbilde

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: n/a
lv: n/p

en: Error
lv: Kļūda

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-disabled">atspējots</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-enabled">iespējots</span>)

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: MySQL database
lv: MySQL datubāze
