Link checker (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Error
my: အမှား

en: MySQL database
my: MySQL အချက်အလက် သိုလှောင်မှုစနစ်
