Link checker (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Operations
oc: Accions

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Response
oc: Responsa

en: Settings
oc: Paramètres

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Preview
oc: Apercebut

en: n/a
oc: n/d

en: Set @type %title to unpublished.
oc: @type : %title levat de la publicacion.

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
oc: @module (<span class="admin-disabled">desactivat</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
oc: @module (<span class="admin-enabled">activat</span>)

en: MySQL database
oc: Banca de donadas MySQL

en: Requires: !module-list
oc: Requesís : !modul-list
