Link checker (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Settings
ro: Setări

en: General settings
ro: Setări generale

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Error
ro: Eroare

en: Set @type %title to unpublished.
ro: Setare @type %title ca nepublicat.

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ro: @module (<span class="admin-disabled">dezactivat</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ro: @module (<span class="admin-enabled">activat</span>)

en: Drupal core
ro: Nucleu Drupal

en: MySQL database
ro: Baza de date MySQL

en: Check settings
ro: Verifică setările

en: Requires: !module-list
ro: Necesită: !module-list
