Link checker (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Error
am: ስህተት

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
am: @module (<span class="admin-disabled">የቦዘነ</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
am: @module (<span class="admin-enabled">የነቃ</span>)
