Link checker (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Operations
mr: कृती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Error
mr: तृटी
