Link checker (7.x-1.4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
