Link checker (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Error
ku: هەڵە

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ku: @module (<span class="admin-disabled">ناچالاکە</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ku: @module (<span class="admin-enabled">چالاکە</span>)

en: Drupal core
ku: ناووکی دروپاڵ

en: Requires: !module-list
ku: پێویستی هەیە بە: !module-list
