Link checker (7.x-1.5) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Error
si: දෝෂය
