Link checker (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Error
mn: Алдаа
