Link checker (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Operations
bg: Действия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Response
bg: Отговор

en: Settings
bg: Настройки

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Error
bg: Грешка

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
bg: @module (<span class="admin-disabled">е деактивиран</span>)

en: Drupal core
bg: Drupal ядро
