Linked Field (7.x-1.10) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: List
cy: Rhestr

en: Text
cy: Testun

en: Advanced
cy: Uwch

en: Relationship
cy: Perthynas

en: Link this field
cy: Cysylltu'r maes yma

en: Title: @title
cy: Pennawd: @title
