Linked Field (7.x-1.10) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: List
el: Λίστα

en: Text
el: Κείμενο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Destination
el: Προορισμός

en: Class
el: Κλάση

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: Target
el: Στόχος

en: Field item
el: Στοιχείο πεδίου
