Linked Field (7.x-1.10) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: List
eu: Zerrenda

en: Text
eu: Testua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Destination
eu: Helbidea

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: Title: @title
eu: Izenburua: @title

en: Field item
eu: Eremu elementua
