Linked Field (7.x-1.10) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: List
hu: Lista

en: Text
hu: Szöveg

en: Field name
hu: Mező neve

en: Advanced
hu: Haladó

en: Destination
hu: Cél

en: Class
hu: Osztály

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: Target
hu: Cél

en: Link this field
hu: Ez a mező hivatkozzon

en: Title: @title
hu: Cím: @title

en: Field item
hu: Mezőelem
